Tunnustatud Superellipsi sisearhitektid on kokku pannud meisterlikult läbimõeldud siseviimistlused, mis sobituvad looduskaunisse Nõmme keskkonda ning annavad Sulle võimaluse luua isikupärane kodu.

Sinu valikus on 3 paketti

Sinu valikus on 3 paketti

Sind ootavad modernsed ja valgusküllased linnavillad, mida ilmestavad kuni 3-meetrini kõrguvad laed ning maast laeni aknad. Kõigil korteritel on oma rõdu või terrass vaatega otse rohelusse, penthouse katusekorterite päralt on ka ainulaadsed katuseterrassid. Korteri hinnas sisaldub siseviimistluspakett, mille saad endale valida kolme Superellipsi sisearhitektide kokku pandud variandi seast. Lisatasu eest saad enda kodu veelgi erilisemaks muuta premium-klassi elementidega.

Paketid

AHHAAT

Maitsekas valik modernse stiili austajale. Paketis kohtuvad heledad toonid tumedate vastandtoonidega, mida tasakaalustab naturaalne tammeparkett eluruumides. Vannitoas loob luksuslikku tunnetust aktsentsein ning kasutatud on kvaliteetset sanitaarkeraamikat ja segisteid.

AHHAAT

SMARAGD

Isikupärane ja rõhutatud detailidega kodu julgemale maitsele. Paketis domineerib heledapoolsem värvigamma, mida vürtsitab tumepruun tammeparkett. Vannitoa hallide kivimustriga plaatidele lisavad iseloomu rohelised detailid ning kasutatud on kvaliteetset sanitaarkeraamikat ja segisteid.

SMARAGD

PÄRL

Luksuslikes õrnades toonides pakett, mis loob Sinu koju helgust ja avarust. Karamellipruun tammeparkett ning beežid toonid rõhuvad ajatule elegantsile, samal ajal kui vannitoas püüavad pilku ja loovad avarust keskmisest suuremas mõõdus plaadid. Kasutatud on kvaliteetset sanitaarkeraamikat ja segisteid.

PÄRL