Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Aadress

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Müügietapid

Broneerimine

Korteri ostuhuvi korral saadab ostja vastava sooviga e-kirja myyk@triplenetcapital.eu või täidab kodulehel kontaktivormi. Soovijale saadetakse korteri kohta hinnapakkumine. Korteri broneerimise soovi korral saadetakse Ostjale tutvumiseks ja allkirjastamiseks broneerimisleping. Korteri broneering jõustub pärast broneerimistasu (ettemaksu) laekumist. Broneerimistasu suurus on 3000 (kolm tuhat) eurot. Korter broneeritakse kuni broneerimislepingu tähtajani arvates broneerimistasu müüja pangakontole laekumist.

Võlaõiguslik leping

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, kus lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu eelduseks on ostja poolt tasutud 15% tehingu ostu-müügi väärtusest.

Asjaõiguslik leping

Kui korter on valmis üleandmiseks, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, ostja tasub ülejäänud 85% osa ostu-müügi hinnast ning toimub korteri omandiõiguse üleminek.

Müügitingimused

Hinnas sisaldub

 • Korteri ning kogu korterelamu valmidus vastavalt projektile ja võlaõiguslikus müügilepingus kokku lepitud viimistluspaketile.
 • Tasu tehnovõrkude (elektri-, vee-, kanalisatsiooni-, küttetrasside) rajamise ja nendega liitumise eest.
 • Andmeside, telefoniside, valveside, kaabeltelevisiooni- või digivõrguga liitumise valmidus.
 • Parkimiskoht: kahetoalistel üks (1), 3-5-toalistel korteritel kaks (2).
 • Panipaik.
 • Valitud korterites saun.

Hinnas ei sisaldu

 • Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõivud (tasub ostja).
 • Andmeside, kaabeltelevisiooni- või digivõrguga, telefoni- ja valveside liitumise tasu.

Hinnamuutmise õigus

 • Müüja jätab endale õiguse müümata korterite hindasid muuta
 • Lisatööde ja eriprojektide puhul arveldatakse kaasnevad summad eraldiseisvalt lepingu hinnast, vastavalt müüja poolt sätestatud muudatustööde esitamise tähtajale.
 • Muudatustöödega kaasneb menetlustasu ning konkreetsete muudatustega kaasnevate ehituslike kalkulatsioonide hind. Küsi täpsustust meie müügikontaktidelt.

Finantseerimine

Unistuse uuest kodust aitab täita LHV. Finantsteenuse pakkuja on AS LHV Pank. Tutvu tingimustega lhv.ee/kodulaen ja pea nõu asjatundjaga.

Müügimaterjalid

 • Kodulehel ja müügimaterjalides olevad graafilised materjalid ja pildid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsuseid.
 • Kodulehel ja müügimaterjalides olevad plaanid on illustratiivsed ja korterite lõplikud suurused võivad muutuda.

Triple Net Capital - Sinu kindel partner

Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendaja. Meie tugevuseks on luua terviklikke kõrge kvaliteediga elukeskkondi koos hoolikalt läbimõeldud ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Oma 6 tegutsemisaasta jooksul on meie käe all valminud ligi 1000 iseloomuga korterit ning ettevalmistuses umbes sama palju kodusid ja 100 000 m² äripinda. Oleme noor, ent mitmekülgse kompetentsiga meeskond, keda iseloomustab ambitsioonikus ja kirg tahta alati enamat. Olgu tegu kodude või äriruumidega, meie südameasjaks on arendada lahendusi, mis loovad väärtust kõigi jaoks. Riskijulgus, leidlikkus ja ühine soov täita klientide ootusi teevad meist arvestatavad ja usaldusväärsed partnerid igas olukorras.

Meie arendused

Vektor

Vektor

Panoraamvaatega luksuskorterid ja esinduslikud äripinnad.

Lutheri Kvartal

Lutheri Kvartal

Erakordne elu- ja ärikeskkond ajaloolises Lutheri Kvartalis, kus väärikas ajalugu kohtub uusaegse tulevikuga.

Harkumõisa

Harkumõisa

Äärelinna elamukvartal igas eas ja suuruses perele Harku mõisa ja metsa veerel.