Tallinna kõige rohelisemas linnaosas elades on kõik eluks vajaminev Sulle mugavalt lähedal

Nõmme piirkond on hinnatud elu- ja ettevõtluskeskkond, mis võlub oma lopsaka roheluse, lähedaloleva metsatuka, jätkusuutliku mõtteviisi, ühtehoidva kogukonna ja vaiksete kõrvaltänavatega. Linnakära siia ei kosta, kuid piisavalt põnevaid tegevusi kultuurisündmustest maitseelamuste ja mitmekülgsete tervisespordi võimalusteni leiab siit küllaga. Samuti saad nõmmekana osa võtta populaarsetest traditsioonilistest sündmustest, mis mõeldud kohalikele. See on koht, kus soovid elada.

Vaid 10-minutilise autosõidu kaugusele kodust jäävad nii lähimad poed, kohvikud ja restoranid kui ka koolid, lasteaiad ja terviseteenused. Tänu heale asukohale on Sul võimalus soovitud sihtkohta jõudmiseks kasutada mitmeid suuri magistraale ning kesklinnaga aitab Sul ühenduses olla ka kiire rongiliiklus, mille lähim peatus asub paraja jalutuskäigu kaugusel.

10minTallinna Kivimäe Põhikool
11minPääsküla kool
12minTallinna Muusikakeskkool
8minTallinna Nõmme Gümnaasium
12minLaagri Kooli Möldre maja
Tallinna Kivimäe Põhikool
Pääsküla kool
Tallinna Muusikakeskkool
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Laagri Kooli Möldre maja
Männimudila lasteaed
Lauliku lasteaed
Rabarüblik lasteaed
Rännaku lasteaed
Nõmmekannike lasteaed
Harku metsa loodusrada
Nõmme Tennisekeskus
Nõmme Spordikeskus
Hiiu Rimi Super
Laagri Selver
Akadeemia tee Coop
Nõmme Turg

Nõmme Tennisekeskus

Ajalooline Nõmme Tennisekeskus on tennisematšideks avatud aastaringselt. Tennisesõprade päralt on 9 väliväljakut (6 saviliiva katte ja 1 kunstmurukattega normaalmõõtudes väljakut ning 2 kunstmurukattega tenniseväljakut treeninguteks). Samuti on tennisekeskuses võimalik kasutada sauna ja nõupidamiste ruumi.

Nõmme Tennisekeskus
Nõmme Spordikeskus

Nõmme Spordikeskus

Mitmekülgsete sportimis- ja vabaaja veetmise võimalustega spordikompleksis jätkub tegevust iga ilmaga. Talvel pakub keskus treeninguteks valgustatud ja hooldatud suusaradasid; suvel on samadel radadel võimalik tegeleda ratta-, jooksu-, käimise- ja muu harrastusspordiga. Keskuses on ka kaks välibasseini, pallimänguplatsid ning piknikualad.

Nõmme turg

Nõmme südames asuva väärika ajalooga Nõmme turg ootab külastajaid alati lookas lettide ja küllusliku hooajalise toidupoolisega. Turu värvikirevatelt lettidelt ja pisikestest majakestest leiab nii kohalike talupidajate puu- ja juurvilju, liha, kala, mett ja saiakesi kui ka muid värskeid saadusi ja igapäevaeluks vajalikku turukaupa.

Harku metsa loodusrada

Harku metsa loodusrada

8 km pikkune ringikujuline loodusrada kulgeb mööda metsateid ja -sihte ning on ideaalne põgusaks jooksutiiruks, pikemaks jalutuskäiguks või lihtsalt looduse ilu nautimiseks. Rajal saab tutvuda Harku luitestiku, erinevate metsa- ja sootüüpide ning Harku mõisa ja selle kauni mõisapargiga.

Metsarada

Metsarada